TIMEPLAN LILLEHAMMER - VÅR 2021

MANDAG

STUDIO 1

15:15- 16:15

Kurs nr. 1
Voguing

nybeg./litt øvet

Emma Damskau

16:15 - 17:15

Kurs Nr. 2

Voguing Femme

Øvet

Emma Damskau

17:15 - 18:15

Kurs nr. 3

Heels klasse

Litt øvet

Emma Damskau

18:15 - 19:15

Kurs nr. 4

6. - 7.klasse
Hiphop

Renate Fredheim

19:15 - 20:15

Kurs nr. 5

8.klasse
Hiphop

Renate Fredheim

TIRSDAG 

STUDIO 1

15:30 - 16:30

Kurs nr. 11

7. - 8.klasse
Jazzdans

Ingrid Johansen

16:30 - 17:30

Kurs nr. 12

3. - 4.klasse
Jazzdans

Ingrid Johansen

17:30 - 18:45

Kurs nr. 13

VGS
Jazzdans

Ingrid Johansen

19:00 - 20:00

Kurs nr. 14

5. - 6.klasse
Jazzdans

Ingrid Johansen

20:00 - 21:00

Kurs nr. 15

9. - 10.klasse

Jazzdans

Ingrid Johansen

ONSDAG

STUDIO 1

15:30 - 16:45

Kurs nr. 18

9. - 10.klasse
Klassisk ballett

Tena Dokmanovic

16:45 - 17:45

Kurs nr. 19

7. - 8.klasse
Klassisk ballett

Tena Dokmanovic

18:00 - 19:00

Kurs nr. 20

5. - 6.klasse
Klassisk ballett

Tena Dokmanovic

19:00 - 20:15

Kurs nr. 21

VGS
Klassisk ballett

Tena Dokmanovic

TORSDAG 

STUDIO 1

15:15 - 16:15

Kurs nr. 28

9. - 10.klasse

Moderne

Tormod Midtbø

16:15 - 17:15

Kurs nr. 29

Dance Project
Koreografi

Tormod Midtbø

17:15 - 18:30

Kurs nr. 30

VGS
Moderne

Tormod Midtbø

18:45 - 19:45

Kurs nr. 31

6. - 7.klasse
Moderne

Tormod Midtbø

19:45 - 20:45

Kurs nr. 32

8.klasse
Moderne

Tormod Midtbø

MANDAG

STUDIO 2

15:30 - 16:30

Kurs nr. 6

2. - 4.klasse

Klassisk ballett

Ingrid Johansen

16:30- 17:15

Kurs nr. 7

5 år

Barnedans

Ingrid Johansen

17:15 - 18:00

Kurs nr. 8

1.klasse

Barnejazz

Ingrid Johansen

18:00 - 18:45

Kurs nr. 9

2.klasse

Barnejazz

Ingrid Johansen

18:45 - 19:45

Kurs nr. 10

14år +

House

Emma Damskau

19:45-20:45

(Fra uke 8)

Dance Project kompani

Emma Damskau

TIRSDAG 

STUDIO 2

17:45 - 18:45

Kurs nr. 16

Voksen (åpent nivå)

YogaLates

 Randi Ellingsberg

18:45 - 19:45

Kurs nr. 17

Litt øvet

DANZpilates

Randi Ellingsberg

ONSDAG

STUDIO 2

15:30 - 16:30

Kurs nr. 22

DANZkids

Streetance stiler

Line Wallin

16:30 - 17:30

Kurs nr. 23

4. - 5.klasse

Hiphop KIDS

Line Wallin

17:30 - 18:15

Kurs nr. 24

1. - 3.klasse
Hiphop KIDS

Renate Fredheim

18:15 - 19:15

Kurs nr. 25

3. - 4.klasse

Hiphop KIDS

Renate Fredheim

19:15 - 20:15

Kurs nr. 26

5. - 6.klasse

Hiphop KIDS

Renate Fredheim

TORSDAG 

STUDIO 2

16:00 - 16:45

Kurs nr 33

1. - 3.klasse gutter
Hiphop

Line Wallin

17:00-18:00

Kurs nr. 34

9.klasse

Hiphop

Jonas Storheim

18:00-19:00

Kurs nr. 35

10.klasse

Hiphop

Jonas Storheim

19:00 - 20:00

Kurs nr. 36

DANZcrew (lukket)

Streetdance stiler

Jonas Storheim

20:30 - 21:30

Kurs nr. 27

Voksne (åpent nivå)

Jazz/Hiphop

Renate Fredheim

20:00 - 21:00

Kurs nr. 37

VGS

Hiphop

Jonas Storheim

TIMEPLAN GJØVIK - VÅR 2021

MANDAG

DANSESALEN, TRANBERGHALLEN

15:30 - 16:30

Kurs nr. 38

9. - 10.+ VGS klasse

Hiphop

Miko Alem

16:30 - 17:30

Kurs nr. 39

3. - 5.klasse
H
iphop KIDS

Miko Alem

17:30 - 18:30

Kurs nr. 40

6. - 8.klasse
Hiphop KIDS

Miko Alem

18:30 - 19:30

Kurs nr. 41

Voksen åpen
Hiphop

Miko Alem

TIRSDAG 

DANSESALEN, TRANBERGHALLEN

15:45 - 16:45

Kurs nr. 42

Ungdom

Moderne

Mai Elin Løkken

16:45 - 17:30

Kurs nr. 43

5 - 6 år

Barnejazz

Mai Elin Løkken

17:30 - 18:45

Kurs nr. 44

VGS

Moderne

Mai Elin Løkken

18:45 - 19:45

Kurs nr. 45

Kompani

Koreografi

Mai Elin/Margarita

19:45 - 21:00

Kurs nr. 46

Ungdom
Klassisk ballett

Margarita Garcia

TORSDAG 

DANSESALEN, TRANBERGHALLEN

16:00 - 17:00

Kurs nr. 47

VGS

Jazzdans

Linn Camilla Hansen

17:00 - 18:00

Kurs nr. 48

6. - 7.klasse

Jazzmix

Linn Camilla Hansen

18:00 - 18:45

Kurs nr. 49

2. - 3.klasse
Barnejazz
Linn Camilla Hansen

19:00 - 20:00

Kurs nr. 50

4. - 5.klasse

Jazzmix

Linn Camilla Hansen

20:00 - 21:00

Kurs nr. 51

8. - 10.klasse

Jazzdans

Linn Camilla Hansen

Samarbeidspartnere
Sosiale medier
  • Instagram
  • Facebook
Ta kontakt

© 2021 by Lillehammer og Gjøvik Dansesenter