TIMEPLAN Lillehammer (uker 35-49)

STUDIO 1              STUDIO 2     

MANDAG

15:15- 16:15

Kurs nr. 1
    Voguen 1

( Emma D.)

NYHET

TIRSDAG 

STUDIO 1

ONSDAG

STUDIO 1

TORSDAG 

STUDIO 1

STUDIO 1

17:15 - 18:15

Kurs nr. 3

Heels 14 år +

( Emma D.)

NYHET

17:30 - 18:45

Kurs nr. 13

VGS Jazzballett

Ingrid Johansen

20:00-21:00

Kurs nr. 15

9+10.klasse Jazzballett

Ingrid Johansen

15:30 - 16:30

Kurs nr. 11

7.+ 8.klasse Jazzballett

Ingrid Johansen

16:30 - 17:30

Kurs nr. 12

3+4.klasse Jazzballett

Ingrid Johansen

19:30 - 20:30

Kurs nr. 5

8.+9.klasse  Hiphop

(Renate)

 

16:45-17:45

Kurs nr. 21

7.+8.klasse Klassisk ballett

( Tena)

18:00-19:00

Kurs nr. 22

5.+6.klasse Klassisk ballett

( Tena)

FREDAG

16:15 - 17:15

Kurs nr. 30

Dance Project

( Tormod )

18:30 - 19:30

Kurs nr. 4

6.+7.klasse  Hiphop

( Renate)

18:45 - 19:45

Kurs nr. 32

6.+7.klasse Moderne

( Tormod)

16:15 - 17:15

Kurs Nr. 2

Vogue 2

( Emma D. )

19:00 - 20:00

Kurs nr. 14

5+6.klasse Jazzballett

Ingrid Johansen

19:00-20:15

Kurs nr. 23

9+10.klasse Klassisk ballett

( Tena)

19:45-20:45

Kurs nr. 33

8+9.klasse moderne

( Tormod)

STUDIO 1

15:30 - 16:45

Kurs nr. 20

VGS Klassisk ballett

( Tena)

15:15 - 16:15

Kurs nr. 29

9.+10.klasse Moderne

( Tormod )

17:15 - 18:30

Kurs nr. 31

VGS Moderne

( Tormod)

STUDIO 1   

MANDAG

STUDIO 2

16:30- 17:15

Kurs nr. 7

5 år Barnedans

Ingrid Johansen

17:15- 18:00

Kurs nr. 8

1.klasse Barnejazz

Ingrid Johansen

TIRSDAG 

ONSDAG

15:30 - 16:30

Kurs nr. 24

DANZkids 

Streetance stiler

( Line )

TORSDAG

FREDAG

19:00 - 20:00

Kurs nr. 10

14 + nyb.House

( Emma D)

16:30 - 17:30

Kurs nr. 25

4.+5.klasse Hiphopkids

( Line )

17:30 - 18:15

Kurs nr. 26

2.+3.klasse Hiphopkids

( Renate)

17:00 - 18:00

Kurs nr 34

10.klasse Hiphop

( Jonas )

18:00-19:45

Kurs nr. 35

DANZcrew (lukket)

( Jonas )

15:30 - 16:30

Kurs nr. 6

2.- 4.klasse Klassisk ballett

Ingrid Johansen

18:00- 18:45

Kurs nr. 9

2.klasse Barnejazz

Ingrid Johansen

16:45-17:30

Kurs nr. 17

1.-3.klasse Hiphopgutter

 (Isak)

17:45-18:45

Kurs nr. 18

YogaLates - Voksen/student

 (Randi)

19:45-20:45

Kurs nr. 36

VGS Hiphop

(Jonas)

 

18:30 - 19:30

Kurs nr. 27

3.+4.klasse Hiphopkids

( Renate )

STUDIO 2

STUDIO 2

STUDIO 2

STUDIO 2

15:45-16:45

Kurs nr. 16

4.- 6.klasse Hiphopgutter

(Isak)

18:45-19:45

Kurs nr. 19

DANZpilates - Litt øvet

 (Randi)

19:30 - 20:30

Kurs nr. 28

Voksne (åpen nivå)

Jazz/hiphop

( Renate )

TIMEPLAN Gjøvik (uker 35-49)

MANDAG

( Gjøvik )

15:30 - 16:30

Kurs nr. 37

9.+10.+ VGS klasse

Hiphop

( Miko )

16:30 - 17:30

Kurs nr. 38

3+4.klasse

Hiphopkids

( Miko)

17:30 - 18:30

Kurs nr. 39

5+6.klasse 

Hiphopkids

( Miko)

18:30 - 19:30

Kurs nr. 40

7+8.klassea

Hiphop

( Miko )

19:30 - 20:30

Kurs nr. 41

Voksen 

Hiphop

( Miko )

NYHET

TIRSDAG

( Gjøvik )

15:45 - 16:45

Kurs nr. 42

Ungdom Moderne

( Mai Elin )

16:45-17:30

Kurs nr. 43

Barnejazz 5+6år

( Mai Elin )

17:30-18:45

Kurs nr. 44

VGS moderne

( Mai Elin )

18:45-19:45

Kurs nr. 45

Gjøvik kompani (lukket trening)

(Tena/Mai Elin)

NYHET

TORSDAG

( Gjøvik )

FREDAG

( Gjøvik )

17:00 - 18:00

Kurs nr. 48

6. + 7.klasse

Jazzmix

(Linn Camilla  )

18:00-18:45

Kurs nr. 49

2+3.klasse

Barnejazz

(Linn Camilla  )

19:00 - 20:00

Kurs nr. 50

4. + 5.klasse

Jazzmix

(Linn Camilla )

20:00 - 21:00

Kurs nr. 51

8. - 10.klasse

Jazzballett

(Linn Camilla )

16:00 - 17:00

Kurs nr. 47

VGS Jazzballett

( Linn Camilla)

19:45-21:00

Kurs nr. 46

Ungdom klassisk ballett

( Tena )

Samarbeidspartnere
Sosiale medier
  • Instagram Social Ikon
  • Facebook Social Ikon
  • Snapchat Social Ikon
Ta kontakt

© 2018 by Lillehammer og Gjøvik Dansesenter