TIMEPLAN Lillehammer (uker 2-17)

STUDIO 1              STUDIO 2     

MANDAG

15:30 - 16:30

14 + nyb.

Voguing

( Emma D.)

16:30 - 17:30

14 + litt øvet

Voguing

( Emma D. )

NYHET

TIRSDAG 

STUDIO 1

ONSDAG

STUDIO 1

15:15 - 16:30

9.+10.klasse

Klassisk ballett

( Tena)

TORSDAG 

STUDIO 1

17:15 - 18:30

VGS

Moderne

( Bodil )

18:45 - 19:45

6.+7.klasse

Moderne

( Bodil )

STUDIO 1

STUDIO 1

17:30 - 18:30

Dance Project

kompani

( Emma D.)

17:45 - 18:45

9.+10.klasse

Jazzballett

( Kristine )

18:45 - 20:00

VGS

Jazzballett

( Kristine)

15:45 - 16:45

7.+ 8.klasse

Jazzballett

( Kristine )

16:45 - 17:30

5 år

Barnejazz

( Kristine )

19:30 - 20:30

8.+9.klasse

Hiphop

(Renate)

 

16:30 - 17:30

7.+8.klasse

Klassisk ballett

( Tena)

17:45 - 18:45

5.+6.klasse

Klassisk ballett

( Tena)

18:45 - 20:00

VGS

Klassisk ballett

( Tena)

20:15-21:15

Voksen (åpen nivå)

YogaLates

( Randi )

FREDAG

15:15 - 16:15

9. + 10.klasse

Moderne

( Bodil )

16:15 - 17:15

Dance Project

kompani

( Bodil )

19:45 - 20:45

8.+9.klasse

Moderne

( Bodil )

18:30 - 19:30

6.+7.klasse

Hiphop

( Renate)

STUDIO 1   

MANDAG

STUDIO 2

15:45 - 16:45

2.- 4.klasse

 Klassisk ballett

( Kristine)

16:45 - 17:30

5 år

 Barnedans

( Kristine)

17:30 - 18:15

1.klasse

 Barnejazz

( Kristine)

18:15 - 19:00

2.klasse

 Barnejazz

(Kristine )

TIRSDAG 

STUDIO 2

15:30 -16:30

4.- 6.klasse

Hiphop (gutter)

(Isak)

18:15 -19:15

5.+6.klasse

Jazzballett

 (Emma H.)

ONSDAG

STUDIO 2

15:30 - 16:30

DANZkids 

Streetance stiler

( Renate )

18:30 - 19:30

3.+4.klasse

Hiphopkids

( Renate )

19:30 - 20:30

Voksne (åpen nivå)

Jazz/hiphop

( Renate )

TORSDAG

STUDIO 2

20:00-21:00

VGS

Hiphop

(Jonas)

 

FREDAG

STUDIO 2

19:00 - 20:00

14 + nyb.

 House

( Emma D)

NYHET

16:30-17:15

1.-3.klasse

Hiphop (gutter)

 (Isak)

16:30 - 17:30

4.+5.klasse

Hiphopkids

( Renate )

17:15-18:15

3.+4.klasse

Jazzballett

 (Emma H.

17:30 - 18:15

2.+3.klasse

Hiphopkids

( Renate)

20:05 - 21:05

Litt øvet

DANZpilates

(Randi)

17:00 - 18:00

10.klasse

Hiphop 

( Jonas )

18:00-20:00

DANZcrew (lukket)

( Jonas )

TIMEPLAN Gjøvik (uker 2-17)

MANDAG

( Gjøvik )

15:30 - 16:30

9.+10.+ VGS klasse

Hiphop

( Miko )

16:30 - 17:30

3.+4.klasse

Hiphopkids

( Miko)

17:30 - 18:30

5.+6.klasse

Hiphopkids

( Miko)

18:30 - 19:30

7.+8.klasse

Hiphop

( Miko )

19:30 - 20:30

Voksen 

Hiphop

( Miko )

15:30 - 16:30

VGS

Jazzballett

( Linn Camilla)

TIRSDAG

( Gjøvik )

16:45 - 17:30

5+ 6 år

Barnejazz

( Mai Elin )

17:30 - 18:30

Ungdom

Moderne

( Mai Elin )

18:30 - 19:45

VGS

Moderne

( Mai Elin )

19:45 - 21:00

Ungdom

Klassisk ballett

(Tena)

TORSDAG

( Gjøvik )

FREDAG

( Gjøvik )

16:30 - 17:30

6. + 7.klasse

Jazzmix

(Linn Camilla  )

17:30 - 18:15

2.+ 3.klasse

Barnejazz

(Linn Camilla  )

18:30 - 19:30

4. + 5.klasse

Jazzmix

(Linn Camilla )

19:30 - 20:30

8. - 10.klasse

Jazzballett

(Linn Camilla )

Samarbeidspartnere
Sosiale medier
  • Instagram Social Ikon
  • Facebook Social Ikon
  • Snapchat Social Ikon
Ta kontakt

© 2018 by Lillehammer og Gjøvik Dansesenter